Cyfryzacja nowym standardem biznesu

Zarządzanie Cyfrową Wydajnością Dynatrace

Aplikacje stoją w epicentrum dzisiejszej transformacji zorientowanej na użytkownika oraz cyfryzację. Państwa klienci, pracownicy i partnerzy biznesowi używają ich do planowania, pracy, robienia zakupów, grania i komunikacji. Wydajność tych aplikacji ma bezpośredni wpływ na Państwa dochód, lojalność konsumentów, Waszą reputację oraz wizerunek marki.

Aplikacje będące Państwa wizytówką szybko się zmieniają, rozrastają i obejmują teraz więcej elementów i usług oferowanych przez usługodawców niż kiedykolwiek wcześniej. Łańcuch dostaw Państwa aplikacji jest niesamowicie złożony i odbywa się niemal wyłącznie drogą cyfrową.

Oprócz tego, klienci stali się teraz o wiele bardziej wymagający — oczekują odpowiedzi w ułamku sekundy — i to przez cały czas. Zarządzanie wydajnością aplikacji (APM) stanowi strukturę łączącą to wszystko w całość, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji klienta. Jednak APM stale się rozwija. Poznaj platformę cyfrowej wydajności Dynatrace

Applications are delivered via a complex application delivery chain

Kim jesteśmy?

Omnilogy (www.omnilogy.pl) jest wyłącznym dystrybutorem produktów i usług Dynatrace w Polsce. Dostarczamy światowej klasy produkty technologii informacyjnych i komunikacyjnych oraz rozwiązania, a także usługi, klientom korporacyjnym i tym z sektora publicznego. Omnilogy jest wyłącznym dystrybutorem produktów i usług Dynatrace w Polsce.

Wraz z Dynatrace, oferujemy przedsiębiorstwom najpotężniejsze, najbardziej kompleksowe i elastyczne rozwiązania zarządzania wydajnością. Pomożemy Państwu zwiększyć satysfakcję Państwa klientów, skutecznie wdrożyć nowe inicjatywy, zredukować złożoność działań oraz dotrzeć na rynek w krótszym czasie. Uzyskają Państwo zwiększoną wydajność aplikacji oraz działalności.

Dlaczego warto wybrać Dynatrace Omnilogy? Pomożemy Państwu w:

 • Zwiększeniu konwersji: Poznają Państwo doświadczenia klientów, uchwycą Państwo perspektywę użytkownika oraz zmierzą wydajność aplikacji i jej wpływ na zachowanie klientów, tak aby dostarczać klientom najlepszych doznań cyfrowych za każdym razem.
 • Pewnym dostarczaniu wysokiej jakości produktów: Uzyskają Państwo satysfakcjonujące administratorów, programistów, analityków i dostawców dane na temat wydajności, które stanowią podstawę do dalszego, sprawnego działania.
 • Zlikwidowaniu centrów kryzysowych: Będą Państwo w stanie na bieżąco wykrywać i rozwiązywać kwestie związanie z wydajnością aplikacji, zanim sytuacja się skomplikuje.
 • Podejmowaniu uzasadnionych decyzji: Kompletne dane na bieżąco przedstawiają wszelkie informacje przy niskich kosztach ogólnych, wykorzystując najlepszą wiedzę specjalistyczną Omnilogy, kiedykolwiek i jakkolwiek będzie ona potrzebna.

Produkty Dynatrace

MONITORING APLIKACJI DYNATRACE

 • Sprawniej dostarczaj szybszych aplikacji, mając pełny wgląd w 100% realizowanych transakcji i kod aplikacji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – nawet w najbardziej złożonych i wymagających środowiskach.
 • Uzyskaj wgląd do każdej transakcji bez względu na jej odbiorcę: zobacz jej przebieg przez swoje aplikacje, chmurę, usługodawców, na wirtualnych poziomach, poprzez cyfrowych użytkowników i inne źródła.
 • Błyskawicznie przejdź od użytkownika końcowego do kodu. Zyskaj możliwość wykrycia problemów występujących u końcowego użytkownika i natychmiastowy wgląd w kod każdej jego transakcji.

ZARZĄDZANIE POZIOMEM SATYSFAKCJI KLIENTA

 • Poznaj i zarządzaj poziomem satysfakcji rzeczywistego użytkownika, na poziomie każdej transakcji przeprowadzonej na dowolnym urządzeniu i dowolnej aplikacji z każdej lokalizacji – 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – i błyskawicznie poruszaj się pomiędzy indywidualnymi wizytami a kodem, aby zrozumieć co wpływa na satysfakcję klienta.
 • Otrzymasz wgląd w operacje biznesowe i możliwość przeobrażenia działań klienta we wskaźniki biznesowe oraz możilość dostarczenia liderom biznesu niezbędnych danych.
 • Uzyskasz głębszy wgląd w działania programistów i testerów, oni natomiast otrzymają kontekst transakcji i szczegółowe informacje jakich potrzebują, aby mieć pełny wgląd w działania aplikacji i możliwość natychmiastowego usunięcia usterek.

SYNTETYCZNY MONITORING DYNATRACE

 • Korzystaj z przeglądarek internetowych w lokalizacjach twoich klientów, przy użyciu najbardziej wszechstronnej sieci do testowania dostępności i funkcjonalności aplikacji. Monitoruj, śledź i rozpowszechniaj swoje aplikacje internetowe i mobilne z dziesiątek tysięcy komputerów stacjonarnych w celu wykonania niezwykle dokładnych pomiarów.
 • Analizuj problemy przy użyciu jedynego silnika analitycznego, automatycznie przetwarzającego, korelującego i porównującego tysiące punktów pomiarowych w sekundę.
 • Uchwyć poziom satysfakcji klienta dla aplikacji Web 2.0, co jest niemożliwe przy tradycyjnych narzędziach monitorowania

RUM DLA CENTRÓW DANYCH

 • Na bieżąco identyfikuj i naprawiaj problemy z wydajnością na wszystkich płaszczyznach: poprzez sieć, strony internetowe, oprogramowanie pośredniczące i bazy danych; analizuj poziom satysfakcji klienta, wydajności aplikacji i sieci za jednym zamachem.
 • Czy to sieć, centrum danych czy też aplikacja? Automatycznie izoluj wadliwą domenę i naprawiaj problemy związane z wydajnością za pomocą najnowocześniejszych rozwiązań w obszarze monitoringu i analizy danych.
 • Zapisuj pakiety sieciowe i dane zawierające aktywności użytkownika – na żądanie i z możliwością retrospekcji.

Nasi klienci

PONAD 7 500 światowych ORGANIZACJI DOSTARCZA SWOIM UŻYTKOWNIKOM KOŃCOWYM NADZWYCZAJNYCH cyfrowych doświadczeń dzięki Dynatrace.

Dynatrace customer logos